Publikohet fotoja e Shkëlzen Berishës krah të birit

  • A.P /
  • 04 October 2022 - 15:06
Publikohet fotoja e Shkëlzen Berishës krah të birit

Në fund të muajit shtator, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Në dasëm ishin të ftuar edhe personazhe të njohur nga fusha të ndryshme

Një interesë publik, ishte ai për fëmijët e Shkëlzenit nga martesa e parë.

Ishte vetë Armina që e zbuloi që ata ishin të pranishëm në dasëm, duke u shprehur: Sigurisht që Po! Kemi një marrëdhënie shumë të mirë, i kam njohur në moshë shumë të vogël. Tani ata janë rritur dhe gëzuan me ne.

Ndërkohë, sot në media po qarkullon një foto e Shkëlzenit me të birin nga dasma, e cila konfirmon se ai ka qenë i pranishëm në dasmën e të atit.

Image

(Kosova Sot Online)