Stresi merr vendim: Ky është koncerti i fundit

  • A.P /
  • 04 October 2022 - 15:26
Stresi merr vendim: Ky është koncerti i fundit

Stresi ka lajmëruar se nuk do të japë për disa kohë koncerte për fansat e tij.

Ai ka publikuar një nga koncertet e fundit që do të mbajë për ketë muaj dhe krahas fotos ka lajmëruar se ky koncert do të jetë edhe i fundit për këtë vit.

Ai u shpreh se pas këtij viti do të rikthehet me dy projekte të reja muzikore.

“Ky do të jetë show i fundit dhe do të rikthehem mbas vitit të ri deri me datën 21 do lançohen 2 këngë.”– shkroi reperi.

Image

 

(Kosova Sot Online)