Gashi feston ditëlindjen, merr dhuratë luksoze nga prindërit

  • A.P /
  • 04 October 2022 - 16:31
Gashi feston ditëlindjen, merr dhuratë luksoze nga prindërit

Sot është një ditë speciale për Gashin.

Reperi i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare sot feston ditëlindjen dhe këtë e bëri të ditur vet përmes rrjeteve sociale.

Tutje reperi zbuloi se si çdo vit tjetër edhe këtë herë pranoi dhuratë nga prindërit e tij.

Kësaj radhe, artisti i njohur zbuloi se ka marr një veturë foton e të cilës e postoi në Instagram.

Image

 

(Kosova Sot Online)