Surprizohet Bora Zemani!

  • A.P /
  • 04 October 2022 - 17:05
Surprizohet Bora Zemani!

Sërish e gjithë vëmendja tek Bora dhe Donaldi! Së fundmi, prezantuesja ka publikuar disa story në Instagram, ku ka marrë disa surpriza nga ndjekësit e fansat e saj dhe Donaldit.

Bora ka treguar se ka marrë një buqetë me lule dhe një letër mjaft emocionues nga fansat e dyshes.

Gjithashtu, moderatorja ka postuar edhe momentin kur ka kaluar një parashutë.

Për më tepër, shikoni postimet më poshtë

 

Bora Zemani ka qenë e ftuar në programin “Më lër të flas”, ku foli për jetën e saj personale dhe atë profesionale. Mirëpo, ndër të tjera Bora u ndal te fëmijëria e saj.

Ajo zbuloi kohën kur përjetuan vështirësi ekonomike në familje si dhe vështirësi shëndetësore të babait të moderatores.

Image

(Kosova Sot Online)