Remzie Osmani pozon plot stil

  • A P /
  • 04 October 2022 - 18:59
Remzie Osmani pozon plot stil

Remzie Osmani dallohet të gjitha aspektet për punën që bën.


Ajo gjithmonë është aktive në rrjete sociale, andaj edhe nuk mungon në lajmet rozë.

Me përkushtimin e madh që ka ndaj vetës, këngëtarja e njohur vetëm po rinohet dhe duket si vajzë e re.

Edhe në këtë imazh të fundit, me buzëqeshjen e ëmbël ajo duket e mrekullueshme.

Image

(Kosova Sot Online)