Mariza Ikonomi shtatzënë!

  • A.P /
  • 04 October 2022 - 19:18
Mariza Ikonomi shtatzënë!

Mariza Ikonomi është nga ato artiste që i ka rezistuar viteve dhe kohës.

Është shfaqur në skenë në moshë fare të vogël dhe vazhdon ende të mbetet “partizane” e kompeticioneve të ndryshme artistike.

Ajo do të marrë pjesë së fundmi në Kënga Magjike, por nuk është ky lajmi që donim të ndanim me ju.

Mbrëmë ajo ka qenë e ftuar në një festë ditëlindjeje dhe ajo që vumë re duket barku i saj i rrumbullakosur.

Mos ndoshta Mariza është në pritje të ëmbël?!

Image

(Kosova Sot Online)