Sikur ta dinte Beyonce që Semi Jaupaj e veshi para këtë fustan

  • E.K /
  • 05 October 2022 - 10:18
Sikur ta dinte Beyonce që Semi Jaupaj e veshi para këtë fustan

Këngëtarja me famë botërore, Beyonce së fundmi mori vëmendjen e mediave shqiptare për veshjen e saj. Për të dytën herë, diva e muzikës zgjodhi një krijim të një stilistje shqiptare për paraqitjen e saj.

Pas Valdrin Sahitit, artistja e famshme është veshur nga Lena Berisha. Beyonce dukej e mahnitshme me fustanin vezullues.

Një rastësi e bukur kjo, që mesa duket i ka pëlqyer edhe vetë këngëtares. Fansa të shumtë ia kanë dërguar këtë “xing” Semit dhe ajo ka ndarë një postim të njërës nga fanpage-t e saj në Instastory.

“Dua të them, unë dhe Beyonce,”-shkruan e emocionuar Jaupaj.

(Kosova Sot Online)