Ronela i 'tërbon' meshkujt me këtë paraqitje

  • A.P /
  • 05 October 2022 - 21:10
Ronela i 'tërbon' meshkujt me këtë paraqitje

Këngëtarja Ronela Hajati e prezantoj Shqipërinë në edicionin e fundit të këngës evropiane, “Eurovision”, ku suksesi nuk ishte në nivelin e pritshmërive të saj.


Ronela prej vitesh e ka dëshmuar se shkon kundër rrymës dhe se është një artiste ndryshe në skenën muzikore shqiptare.

Kjo dëshmohet përmes muzikës, performancave dhe gjithashtu stilit të veshjes.

Ronela është mjaftë avangarde dhe në

Image

ëtë foto duket pak eksplicite, madje i vërehet edhe djersa teksa i rrjedh në mes të gjoksit.

(Kosova Sot Online)