Tayna ju lë pa fjalë me paraqitjen e fundit

  • A.P /
  • 05 October 2022 - 19:15
Tayna ju lë pa fjalë me paraqitjen e fundit

Tayna në çdo paraqitje të shfaqet interesante saqë nuk mungon asnjëherë në lajmet rozë.

Duke qenë aktive në rrjete sociale, gjithmonë duket perfekte dhe shkëlqen me stilin që ka.

Në fotografinë e fundit me veshjen interesante ajo duket tejet me stil derisa paralajmëron këngën 'Teket'.

Image

(Kosova Sot Online)