Urimi emocionues i Einxhel me rastin e ditëlindjes së nënës

  • A.P /
  • 05 October 2022 - 22:55
Urimi emocionues i Einxhel me rastin e ditëlindjes së nënës

Einxhel Shkira është aktive me postime në llogarinë e saj në Instagram.

Përveç postimeve në lidhje me  jetën e saj në çift dhe shtatzëninë, postimi i fundit nuk ka të bëjë me këtë.

“Për të gjithë ata që nuk më kanë takuar dot, por më shkruajnë shpesh për ty, dua t’ju them që edhe pse sot është hera e fundit që feston thjesht si nënë ditëlindjen, ajo është gruaja më e lumtur në botë që vitin e ardhshëm, dashtë Zoti, do e festoj me nipin e saj në krahë”, shkroi ai ndër tjerash.

Image

(Kosova Sot Online)