Rina Balaj mahnit me pozat e reja në fustanin ekstravagant

  • G.G /
  • 08 October 2022 - 08:43
Rina Balaj mahnit me pozat e reja në fustanin ekstravagant

Rap-artistja nga Istogu, Rina Balaj, shquhet për stilin unik dhe shpesh befason fansat me paraqitjet që bën në rrjete sociale.

E tillë është shfaqur edhe së fundmi, teksa mori vëmendje me fustanin e përzgjedhur ekstravagant.

Artistja, e ndjekur nga mijëra njerëz në Instagram, ka publikuar disa imazhe atraktive gjatë pjesëmarrjes së saj në një event.

Ajo duket në formë të mirë dhe se është kujdesur për çdo detaj në mënyrë që të shfaqet e kuruar.

Komplimentet po ashtu kanë qenë të shumta nga miqtë e ndjekësit në pjesën për komente.

Balaj këto ditë ka qenë në vëmendje për shkak të pushimeve në Afrikë e imazheve provokuese që solli në bikini.

E njëjta theksojmë që javë më parë u nda edhe nga partneri i saj, këngëtari Sin Boy.

(Kosova Sot Online)