Leonora Jakupi e tepron me përdorimin e “photoshop-it "ja si duket LIVE!

  • G.G /
  • 08 October 2022 - 09:16
Leonora Jakupi e tepron me përdorimin e “photoshop-it

Këngëtarja Leonora Jakupi njihet si një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Eleganca, sharmi dhe bukuria e bënë atë të komentohet gjithmonë me media rozë.

Por fotot e fundit i si duket kanë dëshpëruar fansat.

Në foto shihet një Leonorë pa fotoshop teksa pamja e saj ka shumë dallim me paraqitjet live.

(Kosova Sot Online)