Ledri Vula me stilin e tij unik tregon se ku do të përformoj sonte

  • E.K /
  • 08 October 2022 - 17:25
Ledri Vula me stilin e tij unik tregon se ku do të përformoj sonte

Ledri Vula, është një prej emrave më të dashur dhe më të përfolur shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ledri në një postim në Instastory, ka treguar se ku do të këndoj sonte.

Ai sonte për të gjithë fansat, ka treguar se sonte do të jetë në Milano për të kënduar.

(Kosova Sot Online)