Vildania shfaqet pa jelek

  • G.G /
  • 11 October 2022 - 10:14
Vildania shfaqet pa jelek

Modelja Vildane Zeneli duket se ka vendosur t’i lërë meshkujt pa gjumë sonte

Bukuroshja kosovare është shfaqur me pizhame të shkurtra dhe pa jelek para se të hipte në makinë dhe të largohej nga aty.

Me një palë syze dhe me plot stil, modelja e kolme nuk ka hezituar që ta reklamoj gjoksin e saj gjigantë gjatë selfieve që ka bërë.

“Tetori në një shtet plot diell”, ka shkruar ajo, duke aluduar në kohën e mirë që është duke mbajtur në Florida – vend në të cilin jeton kosovarja.

Ditë më parë ajo kishte realizuar një fotosesion në të brendshme ku po ashtu nuk i kishte lënë vend imagjinatës. 

(Kosova Sot Online)