Rina Balaj shfaqet provokuese nga shtrati, thumb për Sin Boy?

  • G.G /
  • 11 October 2022 - 10:56
Rina Balaj shfaqet provokuese nga shtrati, thumb për Sin Boy?

Reperja e njohur kosovare, Rina Balaj përveç që pëlqehet për realizimet muzikore, admirohet edhe për dukjen e saj.

Më shumë se 366 mijë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram, ku ajo i mban të informuar në lidhje me jetën e saj personale dhe profesionale.

Derisa jemi në sezonin e verës në profilet e bukurosheve nuk mungojnë fotografitë, në të cilat ato i vënë në pah hiret e tyre.

Gjatë ditës, Rina i ka shpërndarë disa fotografi në profilin e saj në Instagram, në të cilat shfaqet super joshëse.

Në postimin e fundit Rina shfaqet me reçipeta të kuq duke marrë poza nga shtrati.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by rina (@isyourgirlrina)

(Kosova Sot Online)