Shkurte Fejza zihet ‘ngushtë’ kur pyetet se çfarë dhurate I ka bërë djalit dhe resë

  • G.G /
  • 11 October 2022 - 14:19
Shkurte Fejza zihet ‘ngushtë’ kur pyetet se çfarë dhurate I ka bërë djalit dhe resë

Shkurte Fejza këtë vikend ka pasur një gëzim të madh.

Ajo këtë të diele artoi djalin e saj

E shumë momente emocionuese janë publikuar në rrjete sociale.

Pas dasmës, Shkurte Fejza është pyetur se çfarë dhurate i ka bërë djalit dhe rejesë për martesë.

“Ne jemi dhurata. Çdo gjë që kemi është në disponim të fëmijëve Të mi”, ka thënë Shkurtja, duke lënë të nënkuptohet se nuk ka bërë ndonjë dhuratë të veçantë. 

(Kosova Sot Online)