Nuk e ndalin jetën luksoze, Albina Kelmendi dhe biznesmeni kosovar nisin pushimet në Maldive

  • g.g /
  • 12 October 2022 - 12:50
Nuk e ndalin jetën luksoze, Albina Kelmendi dhe biznesmeni kosovar nisin pushimet në Maldive

Pas martesës, Albina Kelmendi dhe biznesmeni kosovar nisin pushimet në Maldive.

Pak ditë më parë, këngëtarja Albina Kelmendi, i dha fund beqarisë.

Ajo dhe biznesmeni kosovar kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Ata organizuan një dasëm të madhe.

E pak ditë pas dasmës, çifti kanë nisur pushimet e tyre, të para si të burrë e grua.

Si destinacion të pushimeve ata kanë zgjedhur Maldivet.

Ndryshe, Albina Kelmendi, njihet për këndimin e saj ‘live’, sidomos në dasma.

(Kosova Sot Online)