Rita Ora e mahnitshme me kombinimin e fundit

  • gg /
  • 15 October 2022 - 08:26
Rita Ora e mahnitshme me kombinimin e fundit

Rita Ora së fundmi ajo u martua me yllin e Hollivudit, Taika Waititi. Dhe të premten, Rita Ora, 31 vjeçe, ka postuar në Instagram një seri fotosh mahnitëse të vetes së veshur me veshje tërheqëse nga Marc Jacobs. Këngëtarja tregon barkun e saj të tendosur teksa pozon me një korse të prerë të kombinuar me një fund maxi me pamje të lagur dhe taka me platformë tronditëse.

Ylli i pop-it e kompletoi look-un e saj me një palë doreza të gjata lëkure të zeza dhe në fund i veshi fijet e gjata të xhenxhefilit me kaçurrela. Në fillim të kësaj jave, ajo ekspozoi muskujt e saj tepër të tonifikuar teksa ndau një video stërvitore në Instagram Story.

Pasi u kthye në Londër pas udhëtimit të saj në Auckland për të performuar në Kupën Botërore të Rugbit për Femra, ajo shkroi në mbishkrimin e saj: “Drejt një fluturimi 24 orësh. Është e vetmja mënyrë për të shtyrë kohën.
Rita performoi përpara ndeshjes titan të Australisë me Zelandën e Re në Kupën Botërore të Rugbit për Femra në Auckland të shtunën.

(Kosova Sot Online)