Shtatzënë për herë të tretë? Reagon Elita Rudi

  • g./g /
  • 15 October 2022 - 08:33
Shtatzënë për herë të tretë? Reagon Elita Rudi

Së fundmi në rrjet po qarkullon një video ku protagonistë janë çifti më i dashur i showbizzit Gjiko dhe Elita Rudi.

Në video shihet Elita teksa është në rolin e gazetares duke marrë në pyetje  pikërisht partnerin e saj Gjikon.

” Çfarë  na zbulon ndonjë ekskluzivitet sonte? pyet moderatorja. “Elita është shtatzënë për herë të tretë”është shprehur papritur  Gjiko duke u larguar shpejt nga kamera.  Më pas moderatorja e ka mohuar këtë deklaratë duke u shprehur se nuk është  e vërtetë dhe se ndihet tepër në formë.

Çifti janë prindër të dy fëmijëve të një  djali dhe një vajze.

(Kosova Sot Online)