Aurela Gaçe më në formë se kurrë feston ditëlindjen

  • A.P /
  • 16 October 2022 - 15:52
Aurela Gaçe më në formë se kurrë feston ditëlindjen

Për yllin e muzikës shqipe Aurela Gaçe kjo e diele ka aguar me festë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot këngëtarja e njohur më në formë se kurrë feston ditëlindjen.

Me këtë rast ajo ka pranuar qindra mesazhe urimi nga familjarë, miqë e fansa të saj.

"Sot jam 48 edhe jeta më thërret" ka shkruar Aurela në llogarinë e saj sociale, derisa shfaqet nga palestra.

Postimi i plotë pa ndërhyrjen e redaksisë:

Sot jam 48 ,edhe jeta më thërret ?????

Faleminderit shume për urimet . Jeni kaq shume në inbox , sa më bëni të ndihem e përkêdhelur nga dashuria juaj.
Faleminderit Agband dhe attisteve të @venue_club për surprizën mbrëmë në skenë?❤️?? .
Ditelindja më zuri në skenë, duke kënduar ?( ashtu më zëntë gjithmonë haha) .

Përtej shakasë, e vetmja gjë që i uroj vetes, e secilit nga ne êshtë shendeti . Sa të kemi shêndet, cdo gje tjeter e arrijme.
Faleminderit ❤

 

(Kosova Sot Online)