Era Istrefi pozon me një stilt të veçantë

  • E.K /
  • 19 October 2022 - 08:47
Era Istrefi pozon me një stilt të veçantë

Era Istrefi, është një prej këngëtarëve më të veçanta shqiptare, shkruan “Kosova Sot Online”.

Era njihet për stilin e saj unik të veshjes.

E në një foto të fundit të postuar në instastory, Era është shfaqur më tuta të gjera, qantë ngjyrë ari, me kapele dhe me kufje.

Me këtë stil Era po duket mjaft unike dhe bukur.

(Kosova Sot Online)