I mjafton të zbërthejë pak këmishën, Alesia Bami ndez përsëri rrjetin me postimin provokues

  • E.K /
  • 20 October 2022 - 14:00
 I mjafton të zbërthejë pak këmishën, Alesia Bami ndez përsëri rrjetin me postimin provokues

Alesia Bami vazhdon të ndezë rrjetin me postimet e saj. Edhe pse kohët e fundit moderatorja e emisionit “Procesi Sportiv” ka postuar foto vetëm nga studio para emisioneve, ato janë shumë provokuese dhe kështu ishte edhe e fundit.

Alesia është shfaqur në këtë foto me një këmishë të zbërthyer dhe kaq ka mjaftuar që të ndezë rrjetin me pëlqimet, por edhe me komentet nga ndjekësit e saj të shumtë.

(Kosova Sot Online)