Don Xhoni jep një lajm të mirë për fansat

  • E.K /
  • 25 October 2022 - 11:27
Don Xhoni jep një lajm të mirë për fansat

Don Xhoni ka dhënë një lajm të mirë për fansat e tij. Reperi ka bërë me dije se po punon për të sjellë EP-në e tij të parë. Në një postim në rrjete sociale, reperi shprehet se së shpejti do të ndajë më tepër detaje. Ky projekt vjen pak javë pasi Don Xhoni solli duetin me Era Istrefin që rezultoi një sukses i madh.

Kujtojmë që reperi është komentuar shumë dhe sa i përket jetës personale. Pak ditë më parë, ai bëri bujë pasi puthi Era Istrefin në koncert, duke lënë vend për dyshime se mes tyre ka diçka më shumë se sa miqësi. Sakaq, disa muaj më parë ai konfirmoi se ishte ndarë nga modelja ruse, Ariana Lirey.

(Kosova Sot Online)