'Do t’këndoj për një djalë nga Kosova' thojnë Vjollca Buqaj dhe Violeta Kajtazi

  • A.P /
  • 03 November 2022 - 20:50
'Do t’këndoj për një djalë nga Kosova' thojnë Vjollca Buqaj dhe Violeta Kajtazi

Dy këngëtaret e njohura të estradës Vjollca Buqaj dhe Violeta Kajtazi kanë publikuar popturinë e tyre në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Në prag të festave Violeta dhe Vjollca sjellin disponim te publiku i tyre përmes këngëve të përzgjedhura...

 “Oj lulja e Malësisë”,  “Princeshat Shqiptare”, “Do t’këndoj për një djalë nga Kosova” vijnë me interpretim të shkëlqyer nga Vjollca Buqaj dhe Violeta Kajtazi.

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)