“Për më të shtrenjtat nëna”, Rita dhe Fidani vijnë me një super bashkëpunim

  • E.K /
  • 05 November 2022 - 14:20
“Për më të shtrenjtat nëna”, Rita dhe Fidani vijnë me një super bashkëpunim

“Për më të shtrenjtat Nana”, Rita dhe Fidani me këngë të re.

Çifti i njohur i showbiz-it, Rita Haziri dhe Fidan Gashi, kanë paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Kënga pritet që shumë shpejt të publikohet.

Dyshja kanë ndarë me ndjekësit e tyre në Instagram një pjesë të shkurtër të këngës së re.

“Për më të shtrenjtat NANA”, ka komentuar Fidani krahas videos, ndërsa Rita ia ka kthyer “gjithmonë”.

(Kosova Sot Online)