Fifi i thotë Adisit, “Të dua deri në vdekje edhe hajde tundu mos më rri… unazën tani!!”

  • E.K /
  • 07 November 2022 - 11:18
Fifi i thotë Adisit, “Të dua deri në vdekje edhe hajde tundu mos më rri… unazën tani!!”

Fifi dhe Adisi janë bërë çifti më i preferuar i momentit, shkruan "Kosova Sot Online".

Ata shumë shpesh postojnë foto së bashku, ku shfaqen të dashuruar.

Së fundi, Fifi në "instastory", ka postuar një foto ku i ka kërkuar unazën Adisit.

"Të dua deri në vdekje edhe hajde tundu mos më rri… unazën tani!!”

Ndërsa, Adisi, e ka ripostuar në profilinin e tij storyn e Fifit me mbishkrimin: “Unë e kam pas planifiku në jetën time ktë”.

(Kosova Sot Online)