Don Xhoni: Me Era Istrefin kemi 'marrëdhënie perfekte'!

  • A.P /
  • 07 November 2022 - 17:21
Don Xhoni: Me Era Istrefin kemi 'marrëdhënie perfekte'!

Në mediat rozë ka kohë që përflitet për një lidhje dashurie të  mes reperit Don Xhoni dhe këngëtares shqiptare Era Istrefi, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


Kjo u aludua edhe më shumë pas publikimit të këngës "Hala".

 Don Xhoni ka shtuar kuriozitetin në publik kur në një emision ka theksuar se ata kanë një “marrëdhënie perfekte”.

Image

(Kosova Sot Online)