'Përhajr dasma' kënga më e re nga Shqipe Abazi

  • A.P /
  • 07 November 2022 - 21:08
'Përhajr dasma' kënga më e re nga Shqipe Abazi

Këngëtarja e njohur Shqipe Abazi, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Përhajr dasma" mban titullin kënga më e re e këngëtares, e cila  vjen në duet me këngëtarin e njohur Ymer Bajrami.


Popturia vjen me një interpretim fantastik dhe me ritme festive.


Në vijim premierë: "Përhajr dasma" nga Shqipe Abazi dhe Ymer Bajrami.

Dëgjim të këndshëm...

(Kosova Sot Online)