Kështu dukej Bora Zemani para 9 vitesh në klipin e këngës së Ermalit dhe Dr. Florit

  • E.K /
  • 10 November 2022 - 08:57
Kështu dukej Bora Zemani para 9 vitesh në klipin e këngës së Ermalit dhe Dr. Florit

Dëshironi të dini se si është dukur Bora Zemani para 9 viteve?

Si duket Bora ka ndryshuar në dukje me kalimin e viteve, shkruan "Kosova Sot Online".

Moderatorja shqiptare, para 9 viteve, kishte marrur pjesë në klip, të kënga “Do të vij të dielën” nga Ermal Mamaqi dhe Dr.Flori, ku edhe aty shfaqej e bukur por me ndryshe.

(Kosova Sot Online)