Butrint Imeri tregon dhuratën e veçantë që ia ka blerë Taynës para disa vitesh

  • E.K /
  • 10 November 2022 - 13:11
Butrint Imeri tregon dhuratën  e veçantë që ia ka blerë Taynës para disa vitesh

Butrint Imeri dhe Tayna, janë një prej artistave më unik në skenë muzikore shqiptare, shkruan "Kosova Sot Online".

Artisti, Butrint Imeri, së fundmi ishte i ftuar në emisionin “Zemër Luana”, ku ka treguar së kolegës së tij, Tyanas para disa vitesh ia ka blerë një parfum.

“Para një 2 a 3 vitesh ia kam blerë Taynës një parfum, një parfum për qef”, tha ai.

(Kosova Sot Online)