Mihrija më e lumtur se kurrë sot ka arsye për të festuar

  • A.P /
  • 15 November 2022 - 17:34
Mihrija më e lumtur se kurrë sot ka arsye për të festuar

Këngëtarja e famshme Mihrije Braha sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Këngëtarja sot feston ditëlindjen më në formë se asnjëherë.

Këtë vit  këngëtarja ka qenë shumë aktive me projekte muzikore, dhe sukseset nuk i kanë munguar.

"Bija ime" është kënga që ka publikuar së fundi.

Image

(Kosova Sot Online)