Marigona Krasniqi poston fotografinë simpatike bashkë më djalin e saj

  • E.K /
  • 17 November 2022 - 12:57
Marigona Krasniqi poston fotografinë simpatike bashkë më djalin e saj

Para pak kohësh, modelja e njohur nga Kosova, Marigona Krasniqi, është bërë nënë për herë të parë e një djali, shkruan “Kosova Sot Online”.

Krasniqi ka postuar në Instgramin e saj një foto me djalin e saj.

Ajo është shfaqur e lumtur dhe e buzëqëshur.

(Kosova Sot Online)