Xhensila vjen me fotografi interesante dhe unike nga mali

  • E.K /
  • 19 November 2022 - 12:03
Xhensila vjen me fotografi interesante dhe unike nga mali

Xhensila Myrtezaj , sapo ka publikuar projektin e saj më të ri në bashkëpunim me Kidden, shkruan “Kosova Sot Online”.

Xhensila ka postuar në “Instagram”, disa foto nga klip i kësaj kënge.

“Po du me m’cu en Bali, Bali, Bali bojna foto”, ka shkruar Xhensila.

(Kosova Sot Online)