Ledri Vula bën tatuazhin e veçantë që lidhet me luftën në Kosovë, "Nato 99"

  • E.K /
  • 22 November 2022 - 13:43
Ledri Vula bën tatuazhin e veçantë që lidhet me luftën në Kosovë,

Ledri Vula ka bërë një tatuazh shumë të veçantë dhe me kuptim, shkruan "Kosova Sot Online".

Ledri në dorën e tij ka bërë tatuazh një avion luftarak, ku shkruhet dhe numri 99.

Si duker reperi i njohur këtë tatuazh ja ka dedikuar luftës në Kosovë.

Ai sipër fotos ka shkruar "Nato 99".

(Kosova Sot Online)