'Vallzo zemër' kënga më e re nga Ledi Shengjergji & Alban Jashari 

  • A.P /
  • 22 November 2022 - 15:53
 'Vallzo zemër' kënga më e re nga Ledi Shengjergji & Alban Jashari 

Dy këngëtaret e njohur të estradës Ledi Shengjergji dhe Alban Jashari kanë publikuar këngën e tyre më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

"Vallzo zemër" mban titullin kënga më e re nga Ledi Shengjergji dhe Alban Jashari, e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga dyshja në fjalë.

"Vallëzo zemër ti vallëzo e kurrë mos u ndal po t'ka hije shpirti im ai fustan i bardhë" ju sjell disponim në prag të festave të fundvitit.

Edituar nga Produksioni Labia, me muzikë dhe orkestrim nga Beni Baksi,  tekstin e këngës e shkroi Armend Preteni, interpretojnë: Ledi Shengjergji dhe Alban Jashari.

Në vijim premierë: "Vallzo zemër"


Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)