Rita Haziri me këtë pamje do ta “shkrijë” Fidanin

  • E.K /
  • 23 November 2022 - 10:32
Rita Haziri me këtë pamje do ta “shkrijë” Fidanin

Rita Haziri dhe Fidani janë një prej çifteve më të pëlqyera në showbizin shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Rita me Fidanin, së fundi kanë qenë të ftuar në emisionin “Zemër Luana”.

Rita ka veshur një fund dhe në setër ngjyrë të verdhë, ku me këtë veshje është dukur tejët e ëmbël.

(Kosova Sot Online)