Alketa Vejsiu këndon me babain në Paris, "babai im për mua ka zërin më të bukur në botë"

  • E.K /
  • 23 November 2022 - 11:25
Alketa Vejsiu këndon me babain në Paris,

Alketa Vejsiu, është një prej moderatorëve më të bukura, oratore dhe të dashura për publikun shqiptar, shkruan "Kosova Sot Online".

Ajo në profilin e saj në "Instagram", ka postuar një video me babain e saj duke kënduar në Paris.

“Në Paris duke kënduar me babin tim që për mua ka zërin më të bukur në botë ( Ai jetoi si emigrant 20 vite në këtë vend). Babo, shpirti dashuria ime parë dhe e përjetshme!”

(Kosova Sot Online)