Vajza e Lutfi Haziri do ju lërë "pa mend" me këtë paraqitje

  • E.K /
  • 23 November 2022 - 13:51
Vajza e Lutfi Haziri do ju lërë

Lotina Haziri, është vajza e njohur e Lutfi Hazirit, shkruan "Kosova Sot Online".

Ajo shumë shpesh merr vëmendjen me paraqitjen e saj.

Ajo ka postuar një foto në "Instagram", gjysmë e shtrirë në shtrat, me një fustan të ngushtë dhe të zi.

(Kosova Sot Online)