Albina Kelmendi bënë "dritë" me pamjen e saj

  • E.K /
  • 24 November 2022 - 10:26
Albina Kelmendi bënë

Albina Kelmendi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, shkruan "Kosova Sot Online".

Albina njihet për vokalin e saj.

Albina në foton që ka postuar po duket ndryshe dhe bukur.

(Kosova Sot Online)