'Sherri i dashnisë' vjen nga Mahmuti, Vjollca dhe Shkurta

  • A.P /
  • 25 November 2022 - 17:05
'Sherri i dashnisë' vjen nga Mahmuti, Vjollca dhe Shkurta

Me rastin e festave të fundvitit, tre këngëtaret e njohur të estradës Mahmut Ferati, Vjollca Selimi, Shkurta Selimi kanë publikuar popturinë e tyre në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 


Mahmuti, Vjollca dhe Shkurta sjellin disponim te publiku i tyre përmes këngëve të përzgjedhura...

Në vijim "Sherri i dashnisë"  

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)