Nora sonte përplot hare

  • A.P /
  • 24 November 2022 - 22:05
Nora sonte përplot hare

Nora Istrefi është këngëtarja që vazhdon të jetë në trend me kohën, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Ajo jo vetëm me muzikë por edhe me paraqitjet e saja arrin të tërheq vëmendje.

Së fundmi ajo ka pozuar tejet me stil dhe duket shumë e hareshme.

Image

(Kosova Sot Online)