Elita Rudi nënë e dy fëmijëve, duket “xixë” më pamjen e saj

  • E.K /
  • 25 November 2022 - 10:54
Elita Rudi nënë e dy fëmijëve, duket “xixë” më pamjen e saj

Elita Rudi, cilësohet si një prej moderatorëve më të bukura shqiptare, shkruan “Kosova Sot Online”.

Rudi është nënë e dy fëmijëve.

Edhe pse është nënë, Elita ka arritur ti ruajë format e saja trupore dhe ta ruaj freskinë e bukurisë së saj.

(Kosova Sot Online)