'Urime Shqiptari' vjen përplot ritëm nga Pro Band & Ganja

  • A.P /
  • 25 November 2022 - 18:03
'Urime Shqiptari' vjen përplot ritëm nga Pro Band & Ganja

Në prag të festës së flamurit, Pro Band dhe Ganimete Abazi -Ganja kanë publikuar këngën e re në duet, shkruan "Kosova Sot Online".

"Urime Shqiptari", mban titullin kënga më e këngëtareve të njohur.

 

Kënga vjen përplot ritëm dhe përkon me festën e flamurit Kombëtar.

Në vijim premierë: "Urime Shqiptari" nga Pro Band & Ganja.

Dëgjim të këndshëm...

(Kosova Sot Online)