Një çift i bukur si Selvija e Shpati, shfaqen të lumtur me këto poza

  • E.K /
  • 26 November 2022 - 09:27
Një çift i bukur si Selvija e Shpati, shfaqen të lumtur me këto poza

Shpati dhe Selvija janë një çift që marrin vëmëndjen e publikut, shkruan "Kosova Sot Online".

Ata shfaqen të dashuruar përmes fotove që ata postojnë.

Selvija dhe Shpati janë prindër të një djali.

Të dy në foto po duken të lumtur.

(Kosova Sot Online)