Shpat Kasapi dhe Lendita Selimi e 'kallin' me 'S'ka pranvera pa zambak'

  • A.P /
  • 27 November 2022 - 16:30
Shpat Kasapi dhe Lendita Selimi e 'kallin' me 'S'ka pranvera pa zambak'

Në prag të festave të fundvitit dy këngëtaret e njohur të estradës Shpat Kasapi dhe Lendita Selimi kanë publikuar kolazhin me këngë në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


"Popturi"  vjen përplot ritëm nga Lendita dhe Shpati dhe me interpretim të shkëlqyer nga dyshja në fjalë.

Dëgjim të këndshëm me Lenditen dhe Shpatin.

 

(Kosova Sot Online)