Poni flet për djalin dhe i bën premtimin emocionues e të ëmbël

  • E.K /
  • 28 November 2022 - 12:59
Poni flet për djalin dhe i bën premtimin emocionues e të ëmbël

Këngëtarja e njohur shqiptare, Poni ka qenë e ftuar në emisionin "Zemër Luana", shkruan "Kosova Sot Online".

Poni në emision është pyetur , “Nuk flet shpesh për familjen, por sot nga “Zemër Luana” çfarë do i premtoje nga kjo skenë djalit tënd që po të sheh tani me siguri!”

Ndërsa, përgjigja e Ponit ishte kjo:

”Derisa të kem fryme do të jem krah teje për të qenë mbështetja jote më e madhe! Në të mirë e të keqe!”

(Kosova Sot Online)