Dua Lipa: 'Veç dy pasosha i kom, atë të Shqipërisë dhe Anglisë'

  • A.P /
  • 28 November 2022 - 18:54
Dua Lipa: 'Veç dy pasosha i kom, atë të Shqipërisë dhe Anglisë'

Para koncertit në Tiranë për ditën e Flamurit, Dua Lipa ka mbajtur një konferencë për media, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Dua para gazetarëve theksoi se është krenare që tani është pajisur edhe me pasaportë shqiptare.

Derisa potencoi se atë kosovare nuk e posedon, por vetëm të Shqipërisë dhe Britanisë.

“Veç dy pasosha i kom, atë të Shqipërisë dhe Anglisë”, ka deklaruar Dua Lipa.

Image

(Kosova Sot Online)