Pa pikë grimi, gruaja e Ledrit habit me këtë pamje!

  • E.K /
  • 29 November 2022 - 10:47
Pa pikë grimi, gruaja e Ledrit  habit me këtë pamje!

Sara Hoxha, është duke marrur pjesë në një format vallëzimi, ku po pëlqehet mjaft shumë, shkruan "Kosova Sot Online".

Sara ka postuar një foto pa grim.

Edhe pa pa asnjë grim Sara po duket thjeshtë dhe bukur.

(Kosova Sot Online)