Dua Lipa i ka dy fjalë për t'ia thënë Rita Ores

  • A.P /
  • 29 November 2022 - 15:12
Dua Lipa i ka dy fjalë për t'ia thënë Rita Ores

Këngëtarja e njohur Dua Lipa në një intervistë ka deklaruar se do të donte që Kosova të njihej nga të gjithë si vendi i saj dhe i Rita Orës, jo si shteti mes Italisë dhe Greqisë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

“Pra, nëse dikush thotë ‘oh, ku është Kosova?’ njerëzit thonë ‘është mes Italisë dhe Greqisë, por Rita Ora është nga atje, Dua Lipa nga atje’, ka theksuar ajo.


Ata fillojnë të flasin për këtë dhe është një gjë për të cilën je krenare. Ju menjëherë ndiheni përgjegjës për imazhin që portretizoni dhe mënyrën se si përfaqësoni vendin tuaj”, ka deklaruar Dua.

Image


(Kosova Sot Online)