A mund ta shohim Tunen sërish në duet me Cozman!

  • A.P /
  • 29 November 2022 - 18:45
 A mund ta shohim Tunen sërish në duet me Cozman!

Lajmeve në mediat rozë për një bashkëpunim të ri mes Tunes dhe Cozman, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

I është përgjigjur Tuna përmes një postimi në llogarinë e saj sociale.

Krahas një fotoje të publikuar në Instagramin e saj, Tuna shkruan: A kanë ujë ato burime...

Image

(Kosova Sot Online)